Szybkie randki, czyli speed dating Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z portalu MyDwoje. Jest to według nas, najlepszy portal randkowy dla chrześcijan, jest bezkonkurencyjny w polskim internecie.

MyDwoje

Ocena 10/10

5/5
Bezpłatna rejestracja.
Ponad +70 000 osób. 

To portal, który warto wziąć pod uwagę by znaleźć drugą połówkę na resztę życia.

Szybkie randki, czyli speed dating WarszawaSamotność to zdecydowanie domena mieszkańców wielkich miast. Przytłaczająca liczba obowiązków, absorbująca praca i brak czasu dla bliskich. Przychodzi moment, gdy zostajemy całkowicie sami. Jeśli wszystkie powyższe symptomy są Wam znajome, to znaczy, że czas najwyższy wziąć życie w swoje ręce. Mamy dla Was propozycje nie do odrzucenia, mianowicie szybkie randki.  

Skąd się wzięły szybkie randki Warszawa?

Pierwsze skojarzenie to amerykański filmy, to właśnie tam praktykowane były i są do dziś tzw. chrześcijański speed dating Warszawa. W nietuzinkowych knajpach, przy podwójnych stolikach siadały po jednej stronie kobiety, a po drugiej mężczyźni. Gdy uczestnicy eventu usłyszeli dźwięk dzwonka – zabawa się zaczynała. Zaledwie kilka minut by móc „poznać” drugą osobę. Słowo poznać jest zdecydowanie na wyrost, ponieważ w 5 lub 10 minut nie jesteśmy w stanie zbyt wiele się dowiedzieć. Jeśli jednak wzajemnie przypadniecie sobie do gustu – pod koniec spotkania otrzymacie do siebie kontakt. Jak dalej to się potoczy? To już od Was zależy.

Speed dating Warszawa – dla kogo właściwie jest, kogo możemy spotkać?

Speed dating Warszawa – dla kogo właściwie jest, kogo możemy spotkać Speed dates Warszawa to idealne rozwiązanie dla osób, które pomimo nawiązywania relacji w Internecie nie potrafiły się przełamać do spotkania na żywo. Wydarzenia typu chrześcijańska randka speed dating pozwoli otworzyć się na nowe znajomości. Chrześcijańskie randki Warszawa to imprezy organizowane z myślą o singlach, którzy wciąż szukają związku. Jedynym ograniczeniem jest wiek poniżej 18. roku życia, jednak górna granica wieku nie istnieje.
  • 18-25 – na miłość nigdy nie jest za wcześnie! Chrześcijańskie szybkie randki to alternatywa dla młodych ludzi, którzy boją się wyjść z inicjatywą do osoby, która im się podoba. Na chrześcijański speed dating takiego problemu z pewnością nie będzie. Powód? Z uwagi na sposób, w jaki przygotowane są takie eventy jak studencki speed dating warszawa – tutaj każdy uczestnik ma okazję rozmawiać z każdym i jest to odgórna zasada.
  • 26-34 – to zazwyczaj osoby, które ukończyły studia i wiele kontaktów zostało urwanych. Większość poświęca się w tym wieku karierze. Jednak przychodzi pewien moment w życiu, gdy brakuje nam drugiej osoby przy boku, a osiadły tryb życia spowodowany brakiem czasu, wieloma nadgodzinami nie daje nam zbyt wielkiego wyboru w piątkowy wieczór. Szybkie randki Warszawa w tej kategorii wiekowej są zdecydowanie najbardziej oblegane, dlatego warto przełamać się i spróbować czegoś nowego.
  • 35-46 – wciąż samotni bądź ci którzy zdążyli zaznać szczęścia, ale w rezultacie ich drogi się rozeszły. Bez względu na to do której grupy należysz speed dating warszawa 40+ stoi otworem!
  • 50+ – skoro nie można być za młodym na miłość… to również działa w drugą stronę! Choć w teorii młodsi nie będziemy, nie warto tracić czas na samotne życie.

Szybkie randki Warszawa, czyli speed dating

Poznawanie nowych osób podczas wypełnionego po brzegi grafiku graniczy z cudem. Katolickie szybkie randki Speed dating Warszawa opinie na temat szybkich randekwychodzą naprzeciw nawet najbardziej zapracowanych osób. Co Wy na to – darmowy speed dating w piątek? Wystarczy zajrzeć na nasz portal randkowy dla katolików, wypełnić niezobowiązujący formularz (podstawowe dane osobowe) i kliknąć ZAPISZ. Jeśli masz wątpliwości, po prostu spróbuj. Podczas randki dla chrześcijan w Krakowie nie ma chwili na zbędne pytania, dzięki czemu unikniesz niefortunnych sytuacji. Największą popularnością w stolicy cieszą się imprezy speed dating Warszawa 35+. Nie oznacza to jednak, że brakuje szybkich randek dla innych kategorii wiekowych – wręcz przeciwnie.

Na czym właściwie polega speed dating?

Przy każdym stoliku siada naprzeciwko siebie kobieta i mężczyzna. Każda z par obcych sobie ludzi przy osobnym stoliku. Gdy usłyszą dźwięk dzwonka – czas start. Zazwyczaj trwa w granicach 10 min. Przy każdym kolejnym dzwonku, następuje zmiana partnera – w taki sposób, aby każdy miał okazję się poznać. Podczas rozmów każdy z partnerów wypełnia kartkę czy jest zainteresowany drugą osobą, którą przekazują prowadzącemu wydarzenie. Jeśli przypadniecie sobie do gustu, otrzymacie kontakt do siebie, a wtedy los jest w Waszych rękach!

Speed dating Warszawa opinie na temat szybkich randek

Podczas wyboru konkretnego wydarzenia bierzemy pod uwagę chrześcijańskie randki opinie, które wystawiły osoby będące już na speed dating szybkie randki. Dlatego nasz katolicki portal randkowy zbiera wszelkie opinie na temat wydarzeń randkowych na ternie Warszawy.

Opinia od Adam M., lat 49

Brałem udział w speed dating organizowanym na Mokotowie, udział brało bodajże 16 osób, wszyscy w moim przedziale wiekowym. Całe spotkanie trwało chwilę ponad godzina i muszę powiedzieć że tego typu randki to świetne rozwiązanie dla osób nie posiadających zbyt dużo wolnego czasu.

Opinia od Ilona Z., lat 61

Pierwszy raz korzystałam z szybkich randek przeprowadzając się do Warszawy, zaczynając studia, nie znając nikogo w okolicy. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nawiązywania znajomości w taki sposób, jednak muszę powiedzieć że wydarzenia typu speed dating są jak najbardziej potrzebne dla osób w każdym wieku.

Opinia od Martyna K., lat 21

Chrześcijański speed dating to świetny pomysł! Osobiście jestem stałą bywalczynią na tego typu wydarzeniach, niemniej jednak traktuje je bardziej jako nawiązanie nowych znajomości w nowym miejscu niż szukanie tej jedynej miłości. Polecam dla osób szukających tego i tego.

Opinia od Klaudia P., lat 26

Na pierwszy chrześcijański speed dating namówiła mnie koleżanka, bodajże w marcu i muszę wam zdradzić że do tej pory spotykam się z jednym z panem poznanym właśnie na tym evencie. Dlatego z całego serca polecam wszystkim samotnym osobom poszukującym zarówno przyjaźni jak i miłości do korzystania z tego typu imprez bo one są właśnie dla was.

Dlatego jeśli chcecie poznać nowych ludzi, zawrzeć nowe znajomości i spędzić czas w doborowym towarzystwie – nie zwlekajcie! Szczegóły znajdziecie na naszej stronie!

 

Znajdz nas w Social Media

Facebook

Instagram

Wydarzenia

Poznaj bliską Ci osobę z Twojej okolicy: Wrocaław, Warszawa, Rzeszów, Poznań, Tarnów, Lublin, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Rybnik