Najczęściej zadawane pytania

Czym jest szybka randka, wlaściwie speed dating?

Chrześcijańskie szybkie randki to nic innego jak tworzenie okazji do zawarcia nowych wartościowych znajomości. Szybka randka może odbywać się na zasadzie speed datingu, może odbyć się również jako randka online.

Dla kogo jest chrześcijański speed dating?

Speed dating jest dla każdego. Nie ma górnej granicy wieku która określała by możliwość uczestnictwa w tego typu wydarzeniach. Podczas zgłoszenia podajemy podstawowe informacje takie jak imię, wiek czy płeć i na podstawie tych danych stworzona jest grupa osób lub dobierana jedna osoba, a następnie dążymy do organizacji spotkania.

Czy szybkie randki są bezpieczne?

Szybkie randki są jak najbardziej bezpieczne, organizowane są w ogólnodostępnych miejscach. W przypadku speed dating online podajemy tylko podstawowe informacje więc nie ma obaw o wyciek jakiś wrażliwych danych.

Gdzie możecie umówić się na spotkanie?

Nasz portal randkowy obecnie działa na terenie całego kraju, lokalizacja w której się znajdujesz nie ma żadnego znaczenia. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i dobraniu odpowiedniej grupy docelowej zostaniecie poinformowani o propozycjach i miejscach spotkania to wy ostatecznie decydujecie czy do niego dojdzie.

Jak wyglada taka radndka przez internet?

Jak słyszymy spid dejting to od razu widzimy lokal masę ludzi i chodzenie od stolika do stolika. Obecnie chrześcijańskie szybkie randki organizowane mogą być zarówno lokalnie jaki przez internet.

Po wypełnieniu zgłoszenia uczestnika system na podstawie uzupełnionych danych dobiera nam propozycję kilkunastu osób, z którymi później dochodzi do próby kontaktu przez najpopularniejszy komunikat Skype bądź po prostu drogą mailową.

Znajdz nas w Social Media

Facebook

Instagram

Wydarzenia

Poznaj bliską Ci osobę z Twojej okolicy: Wrocaław, Warszawa, Rzeszów, Poznań, Tarnów, Lublin, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Rybnik